Opinie

Jeśli byłeś na naszym szkoleniu, napisz opinię o nim. Na dole strony znajdziesz specjalny formularz.
Każdy uczestnik szkolenia, który napisze merytoryczną opinię, otrzyma rabat w wysokości 100zł na udział w kolejnym, wybranym szkoleniu.

 

  szkolenie

  Bardzo dobre szkolenie. Ciekawa forma. Podoba mi się połączenie szkolenia przez internet ze szkoleniem stacjonarnym. Wszystko robiłam swoim tempem wieczorami w domu, a na zajęcia przyjechałam tylko raz na kilka godzin w niedzielę. Super! Na pewno będę polecać i sama jeszcze skorzystam.

  Gosia

  Szkolenie zamknięte

  Pełen profesjonalizm. Zorganizowaliśmy kilka szkoleń zamkniętych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkolenia dostosowano do naszych potrzeb. Wiedza i umiejętności przekazane w ciekawy, oparty na przykładach sposób. Cała organizacja super - bezproblemowy kontakt z trenerami od momentu złożenia zamówienia, kultura i zorganizowanie trenerów, materiały szkoleniowe na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś szuka szkoleń z zarządzania czasem i motywacji dla pracowników - polecam w 100%.

  Paweł Nowakowski

  Merchandising - polecam!

  Byłam na szkoleniu stacjonarnym z merchandisingu i muszę polecić je wszystkim osobom, które prowadzą sklepy. To zaskakujące jak bez kosztowo można zwiększyć obrót i zysk. Samo szkolenie bardzo ciekawe. Trener cierpliwy - wszystko tłumaczył i sprawdzał, czy każdy zrozumiał. Poza tym podobała mi się mała, 4-osobowa grupa, catering na wysokim poziomie, fajne materiały i aktualne przykłady.

  Izabela Kuczyńska

  Szkolenia przez Internet

  Po długich poszukiwaniach znalazłam u was ciekawą ofertę szkoleń przez Internet. Dla mnie e-learning jest idealny. Skończyłam dwa szkolenia. Każde było na swój sposób ciekawe. Wyniosłam dużo nowej wiedzy. Na szkoleniach trzeba naprawdę dużo pracować. Do każdej lekcji są zadania domowe - najpierw mnie to męczyło, ale później spodobało mi się i zrozumiałam, że w ten sposób dbacie o to, żeby ludzie naprawdę się czegoś nauczyli. Pewnie jeszcze zapiszę się na jakieś szkolenie.

  Marta Niemczyk

  Konsultacje indywidualne

  Musze podziękować za indywidualne szkolenie. Może nie należała ta impreza do najtańszych, ale już mi się zwróciła:))) W ciągu zaledwie kilku godzin na indywidualnym (i bardzo intensywnym treningu:) nauczyłam się tego, czego nie mogłam się nauczyć na kilku innych szkoleniach. Wielka cierpliwość Piotra i wysokie wymagania, jakie stawiał, sprawiły, że po 6 godzinach nauczyłam się mówić do ludzi nie unikając kontaktu wzrokowego. Pomaga mi to w pracy i wpływa na wyniki:) Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie, Marysia P.

  Maria Pawlikowska

  Profesjonalizm i wysoki poziom

  Bywam na szkoleniach często, gdyż pracodawca je opłaca. Szkolenie prowadzone przez Piotra i Joannę było naprawdę na wysokim poziomie. Niezwykła dbałość o każdego uczestnika i anielska cierpliwość wyróżnia ich oboje. W pozostałych kwestiach ten duet super się uzupełnia, sprawiając, że uczestnikom na szkoleniach niczego nie może zabraknąć - a zwłaszcza wiedzy i umiejętności! Na szkoleniu ważna jest infrastruktura, ale przede wszystkim wiele zależy od trenerów. Nie wiem, jak prowadzą szkolenia inni trenerzy z waszej firmy, bo ie korzystałem, ale z całą odpowiedzialnością mogę polecić duet Piotra i Asi. U nas wszyscy byli z nich zadowoleni. Do organizacji i materiałów też przyczepić się nie można. Wszystko na czas i elegancko.

  Marcin Romańczuk

  Szkolenie firmowe

  Wybraliśmy Instytut na realizatora projektu szkoleniowego w naszej firmie (kilka różnych szkoleń dla różnych grup pracowników) nie bez wahań. Mieliśmy zaufaną firmę, ale chcieliśmy spróbować czegoś nowego. I nie zawiedliśmy się! Szkolenia zostały bardzo pozytywnie ocenione. Sama byłam na jednym i długo go nie zapomnę... świeże podejście, entuzjazm i pozytywna siła bijąca od Asi to rzeczy, których mi brakowało na szkoleniach do tej pory. Lubi to, co robi i ma do tego przekonanie, którym zarażała nas. A tak na marginesie - lubię ludzi z przesłaniem i firmy z misją... decydując się na Instytut brałam pod uwagę, ze zyski przekazują na pomoc społeczną, ale pod prawdziwym wrażeniem byłam, gdy zobaczyłam materiały szkoleniowe - ekologiczny szary papier, materiałowe teczki, papierowe długopisy... tym też zarazili naszą firmę i właśnie wprowadzamy standardy ekologiczne. Podsumowując, bo się rozpisałam, polecam innym, a sama dziękuję i do zobaczenia!

  Iwona Markowska, Unidruk Sp. z o.o.

  Zarządzanie stresem

  Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze. Wszystko było profesjonalnie przygotowane. Dużo ćwiczeń i zajęć praktycznych, a na tym nam najbardziej zależało. Będziemy jeszcze korzystać z tych szkoleń, bo widać ich efekty. Pozdrawiam serdecznie.

  Aneta Janicka

  Fajne szkolenia

  Jeszcze w 2011 roku zrobiliśmy 2 szkolenia w firmie. Trenerzy sympatyczni, ale najważniejsze, że z dużą wiedzą i dobrym podejściem do ludzi. Wszystko na luzie, ale skutecznie. Lubię takie szkolenia, bo nie męczą, tylko dodają siły do pracy. Zespół zadowolony. Ja też, bo wszystko mogłem dogadać bez problemu - bardzo elastyczni ludzie. Jeszcze wrócimy tutaj. Pozdrawiam. Marek z Inplastu.

  Marek Kozłowski

  Polecam szkolenia w Gdańsku

  Z całą odpowiedzialnością mogę polecić szkolenia w Gdańsku. Nie będę pisał dlaczego, bo każde szkolenie jest inne i każdy trener też. Ogólnie jest dobrze. Sami sprawdźcie dlaczego. Te szkolenia docenią zwłaszcza te osoby, które brały wcześniej udział w dużych, bezosobowych szkoleniach, realizowanych zgodnie z ogólnie ustalonym programem - tak jak ja. Tutaj jest całkiem inaczej i tak trzymać. Do tego dobra lokalizacja dla osób jadących z Gdyni i Sopotu - nie trzeba stać w korkach. Z parkingiem też bez problemu. Wyżywienie powyżej średniej. Pozdrawiam, Sławek.

  Sławek

  Warto było...

  Warto było zapłacić trochę więcej za indywidualne podejście w bardzo małej grupie, wysoką jakość materiałów, dobre warunki. Duża sala, smaczne obiady w miłej atmosferze. Ogólnie miejsce warte polecenia. Do tego bardzo intensywne szkolenie - momentami miałam wrażenie, że jest za bardzo intensywnie, ale lepsze to niż siedzenie 8 godzin i wysłuchiwanie wykładów. Wyszłam z dużą wiedzą i za to dziękuję. Aga.

  Agnieszka

  Moje oceny

  Jestem osobą dość wymagającą, dlatego odjęłam 1 punkt za lokalizację (łatwo dojechać i zaparkować, ale kolejnym razem, bo za pierwszym dwa razy objechałam te małe uliczki) oraz 1 punkt za materiały (wolę jak jest więcej i w segregatorze, ale duży plus za fajną teczkę). Ogólnie i tak jesteście najlepsi w okolicy:) Szkolenie (treść i forma) - 5, Trener - 5, Lokalizacja (i parking) - 4, Wyżywienie - 5, Materiały szkoleniowe - 4.

  Anna Schmidt

  Dziękujemy

  Dziękujemy za wszystkie szkolenia, z których korzystała nasza firma. Szczególnie dziękujemy za elastyczność, gotowość do zmiany programu, a nawet zmiany terminu szkoleń otwartych specjalnie dla nas. Każde szkolenie było ocenione pozytywnie przez uczestników. Było też inspiracją do dalszego rozwoju naszych pracowników.

  Ewa Kwaśny

  Szkolenie Coaching

  Dobre szkolenie. Bardzo dużo nowej wiedzy. Jasny przekaz. Dopytywanie trenera, czy wszystko zrozumiałe. Były też osoby, na których mogliśmy ćwiczyć sesje coachingowe w praktyce, które omawialiśmy z trenerem następnie, co było największym plusem szkolenia. Organizacja też na piątkę. Dziękuję i polecam osobom, które chcą nauczyć się coachingu. Magda J.

  Magda J.

  E-learning

  Dzięki wam odkryłam swoją ulubioną formę szkoleń. Miałam bardzo duże obawy, co do nauki przez Internet. Wcześniej korzystałam z e-learningu w innej firmie, ale nie podobała mi się krótka forma szkolenia, pobieżne informacje i brak trenera - wszystko mówił podstawiony głos. U was e-learning jest inny. Lubię uczyć się sama wieczorami. Dostałam bardzo dużą porcję wiedzy. Zdziwiłam się, że trener tak skrupulatnie czyta i ocenia zadania, dając szczegółowe uwagi. Platforma jest śmiesznie prosta w obsłudze. Piszę tę opinię, bo wiem, że wiele osób (tak jak ja) obawia się tej formy nauki, obsługi platformy lub ma inne, niemiłe doświadczenia. Ja jednak jestem dowodem na to, że to szkolenia warte polecenia. Jestem po 50-tce i myślałam, że dzieci będą mi pomagać w obsłudze szkolenia, ale spokojnie dałam radę sama. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłą obsługę i ładny certyfikat (on też zasługuje na uwagę, gdyż są firmy, które po szkoleniu nie wysyłają certyfikatu, a ten wydrukowany samemu nie ma pieczątek, więc nie ma też żadnej wartości). Tutaj certyfikat zawiera cały program, informację o poziomie kwalifikacji europejskich i ma pieczątkę oraz podpis. Pozdrawiam. Maja.

  Maja R.

  Szkolenia, które uzależniają

  Byłam już tutaj na drugim szkoleniu w tym roku i znowu mam ochotę na kolejne. To chyba wpływ trenerów, którzy są naprawdę wszechstronni i stanowią najlepszy przykład, że warto się rozwijać. Chętnie dzielą się wiedzą. Nie było problemu, żeby na szkoleniu z zakresu CSR poznać prosty model coachingu, a na szkoleniu z organizacji imprez zasady komunikacji z trudnymi pracownikami. Zawsze mogę zapytać o radę. Trenerzy odpowiedzą, gdy tylko znają odpowiedź. Mają też na miejscu fajną biblioteczkę, polecają dobre e-booki. To lubię! Te szkolenia to dla mnie zastrzyk pozytywnej energii, uderzeniowa porcja wiary we własne możliwości i mocny kopniak do rozwoju. Do zobaczenia!

  Paulina

  PR w administracji publicznej

  Bardzo dużo się nauczyłem - głównie mogłem stworzyć pomysł na własną kampanię promocyjną. Obiad smaczny. Przekazana wiedza w sposób łatwo trafiający do uczestnika. Mała grupa słuchaczy też była atutem z racji tego, iż wykładowca mógł skupić swoją uwagę na każdym uczestniku.

  Zygmunt Meller

  Szkolenie e-learning

  Witam! Chciałam podziękować za szkolenie i polecić tę formę nauki.Jestem zadowolona,a potwierdzeniem jest moje uczestnictwo w kolejnym szkoleniu.Wygodna forma,łatwa obsługa szkolenia,dobre materiały do nauki oraz kontakt z trenerem.Wiedza podzielona na bloki tematyczne,uporządkowana,dająca jasność.

  Adriana Lisiecka Kaszuba

  Szkolenie e-learning

  Witam, Wcześniej z przymrużeniem oka podchodziłam do szkoleń e-learningowych. Jednak coś jeszcze może nas zaskoczyć. Rewelacyjni trenerzy, materiały edukacyjne, świetnie przygotowana forma realizacji aktywności. Polecam każdemu. Myślę, że za chwilę ponownie zawitam w Instytucie Wolnej Myśli. To co dla mnie najcenniejsze to obok wiedzy, informacja zwrotna...Profesjonalizm na każdym kroku. Dziękuję.

  Agnieszka Mueller

Zostaw opinie