Szkolenia

Wszystkie szkolenia będące w ofercie Instytutu Wolnej Myśli odbywają się w wersji tradycyjnej, czyli stacjonarnej (większość odbywa się też jako e-learning).

Aby zobaczyć ofertę szkoleniową, KLIKNIJ TUTAJ i wybierz interesującą Cię kategorię (możesz również skorzystać z menu znajdującego się z lewej strony).

 

Szkolenie stacjonarne – sprawdzone metody i pewne efekty:

 

Zapisy na szkolenia są przyjmowane poprzez system koszyka (niebieskie boksy na dole strony szkolenia) lub poprzez wypełniony formularz, który należy pobrać z tej strony i odesłać go na adres info@IWMnews.pl

Formularz zgłoszeniowy – szkolenie otwarte (pdf)

Formularz zgłoszeniowy – szkolenie otwarte (docx)

 

Uwaga!

 

Uczciwość – Zaufanie – Bezpieczeństwo – Z nami możesz spać spokojnie!
 
 

Szkolenia indywidualne i zamknięte:

 

Szkolenia zamknięte

 

Ponadto:

 • możemy połączyć szkolenie z wyjazdem integracyjnym lub motywacyjnym,
 • przeprowadzamy team building w całej Polsce,
 • analizę potrzeb szkoleniowych możemy rozszerzyć o audyt kompetencyjny i badanie luk kompetencyjnych.

 

Zapewniamy:

 • nowoczesne, aktywne metody szkoleniowe (zarówno na szkoleniach tradycyjnych, jak i w formie e-learning),
 • wyłącznie certyfikowanych i doświadczonych trenerów i coachów,
 • specjalną, atrakcyjną ofertę wsparcia poszkoleniowego, coachingu i doradztwa dla firm korzystających ze szkoleń zamkniętych.

 

Skontaktuj się z nami:

 • info@IWMnews.pl, 58 717 55 00 – ofertę przygotowujemy zazwyczaj w ciągu kilku godzin.

 

 

Szkolenia przez Internet

Niemal wszystkie oferowane przez nas szkolenia dostępne są w wersji e-learningowej. To wygodna forma dokształcania, gdyż szkolenie możesz odbyć w dowolnym miejscu i czasie. Szkolenia w wersji e-learning odbywają się w całości na stronie IWMnews.pl i są oparte na systemie Moodle.  Oznacza to, że nie potrzebujesz żadnych programów komputerowych do ich obsługi, nie musisz ściągać i rozpakowywać plików z materiałami, nie jest Ci potrzebny komunikator i dodatkowy sprzęt (słuchawki, czy mikrofon).

Aby zobaczyć ofertę szkoleniową, KLIKNIJ TUTAJ i wybierz interesującą Cię kategorię (możesz również skorzystać z menu znajdującego się z lewej strony).

 

Jedyne czego potrzebujesz, to komputer i łącze internetowe!

Image

Korzyści

E – learning to szereg korzyści dla Ciebie:

 • Ograniczasz koszty (nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd)
 • Uczysz się w dowolnym miejscu
 • Poświęcasz na naukę tyle czasu dziennie, ile możesz (jednego dnia może być to godzina, a innego 5 godzin)
 • Uczysz się w dogodnym dla Ciebie czasie
 • Przykładowe szkolenie e-learning w wersji demonstracyjnej – kliknij tutaj, aby wypróbować.

 

E-learning – nowocześnie, tanio, wygodnie

 • Otrzymujesz minimum 30 – dniowy dostęp do szkolenia na platformie Moodle
 • Sam decydujesz o czasie, tempie i miejscu nauki
 • Jedyne czego potrzebujesz, to komputer z dostępem do Internetu
 • Twoje postępy w nauce są na bieżąco sprawdzane przez zalecane aktywności, testy i zadania (aby ukończyć szkolenie powinieneś zaliczyć 80% zalecanych aktywności/zadań)
 • Masz stały kontakt z trenerem przez Internet
 • Możesz liczyć na nasze wsparcie przy obsłudze platformy e-learningowej (choć jest prosta i bardzo intuicyjna)
 • Otrzymujesz certyfikat, który niczym nie różni się od tych, wydawanych uczestnikom innych form kształcenia (na certyfikacie nie ma informacji o systemie nauki)
 • Przykładowe szkolenie e-learning w wersji demonstracyjnej – kliknij tutaj, aby wypróbować.

Więcej o formach szkoleń (KLIK!)

 

Jak zacząć?
Zastanawiasz się, jak będzie wyglądało szkolenie przez Internet?
Nie wiesz jak się zapisać?
 • Przejrzyj ofertę szkoleń dostępną na stronie. Wybierz szkolenie, które chcesz odbyć.
 • Możesz zapisać się samodzielnie przez stronę IWMnews.pl lub wysłać do nas e-mail na adres: info@IWMnews.pl
 • W treści e-maila podaj nazwę wybranego szkolenia oraz preferowany termin. Zostaniesz zapisany na szkolenie i prześlemy Ci dokładną instrukcję, jak odbywać szkolenie.
 • Pamiętaj, że nie jesteś sam. To, że odbywasz szkolenie za pośrednictwem Internetu nie oznacza, że nie masz kontaktu z trenerem! Zawsze możesz do niego napisać, a swoje wątpliwości rozwiać na forum przypisanym do danego szkolenia. W nagłych przypadkach możesz także zadzwonić.
 • Wszystkie szkolenia odbywają się na platformie Moodle dostępnej na stronie IWMnews.pl – możesz ją wypróbować już teraz!
 • Przykładowe szkolenie e-learning w wersji demonstracyjnej – kliknij tutaj, aby wypróbować – zobacz, jakie to proste!

 

 

Certyfikaty

Poziom certyfikatów wydawanych przez Instytut Wolnej Myśli został zharmonizowany z europejskim standardem oceny kwalifikacji EQF – Europejskie Ramy Kwalifikacji (European Qualification Framework). W roku 2008 EQF został przyjęty przez Parlament Europejski i Radę. Zalecono wówczas, aby wszystkie certyfikaty kompetencji zawodowych wydawane od 2012 roku zawierały odniesienie do EQF.

 

Instytut Wolnej Myśli w sposób szczególny dba o poziom kształcenia we wszystkich udostępnionych formach szkoleń i kursów, zarówno stacjonarnych jak i w wersji e-learning oraz blended learning. Zależy nam na tym, aby mieli Państwo pełną informację o oferowanym poziomie szkolenia. Z tego względu, przy każdym szkoleniu, którego celem jest wzrost kompetencji zawodowych, i na każdym certyfikacie ukończenia takiego szkolenia (niezależnie od jego formy), pojawia się informacja z odniesieniem jego poziomu do EQF.

Ze względu na to, że oferujemy głównie krótkie formy kształcenia, większość szkoleń odpowiada poziomom 3 i 4 EQF. Daje to znakomitą bazę, która umożliwia przejście na wyższe poziomy poprzez zdobycie doświadczenia w danej dziedzinie, dalsze samokształcenie lub ukończenie kolejnych szkoleń rozszerzających daną tematykę. Jest to zgodne z ideą nauki przez całe życie, której jesteśmy zwolennikami.

 

Europejskie Ramy Kwalifikacji wyszczególniają poziomy wiedzy, umiejętności i kompetencji opisujących efekty uczenia się. Obejmują one także kształcenie osób dorosłych, kształcenie i szkolenie zawodowe oraz kształcenie wyższe (do poziomu studiów doktoranckich), uwzględniając kwalifikacje uzyskane zarówno drogą kształcenia formalnego, jak i pozaformalnego oraz nieformalnego. Każdy z poziomów powinien być możliwy do osiągnięcia za pomocą dowolnej ścieżki kształcenia. Szczególne znaczenie ma to, że każdy poziom można uzyskać poprzez tzw. samokształcenie oraz doświadczenie zawodowe.

 

Poniżej zamieszczamy informacje o Europejskich Ramach Kwalifikacji i poziomach EQF.

Materiały są w języku polskim.