Szkolenia Poznań

Najlepsze szkolenia w Poznaniu

 

Poznań ma bogatą ofertę szkoleń stacjonarnych oraz w wersji e-learning. Szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedażowe oraz kursy coachingu, trenerskie rozwoju osobistego, stylizacji i wiele innych możesz teraz odbyć bez wychodzenia z domu.

Kursy e-learning w Instytucie Wolnej Myśli to nowoczesne formy zdobywania nowych kwalifikacji na odległość. Program szkolenia niczym nie rożni się od szkolenia stacjonarnego. Uczestnicy otrzymują takie same materiały szkoleniowe i rozwiązują te same zadania oraz rozmawiają na te same tematy. Przez cały czas jest możliwość kontaktu z trenerem poprzez udostępnione fora i system wewnętrznych wiadomości. A na koniec wszyscy, którzy ukończą z powodzeniem szkolenie, otrzymują takie same certyfikaty – bez względu na formę szkolenia, którą ukończyli.

Jeśli chcesz odwiedzić Gdańsk, zwiedzić Trójmiasto i odpocząć nad morzem, możesz wybrać szkolenie blended learning. Większość zagadnień poznasz wtedy przez Internet, a do nas przyjedziesz już tylko na krótki warsztat z trenerem. Zajęcia będą trwały tylko kilka godzin, a pozostały czas możesz spędzić tak, jak lubisz.

 

 Aby zapoznać się z ofertą szkoleń, kliknij tutaj (klik!).