Szkolenia Toruń

Bogata oferta szkoleń w Toruniu

 

Toruń oferuje Ci wiele możliwości kształcenia. Jedną z nich jest nauka przez Internet. W ten sposób możesz zdobywać wiedzę, ćwiczyć nowe umiejętności i podwyższać swoje kwalifikacje.

Mamy dla Ciebie kursy e-learning z wielu dziedzin. Wybierz szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedażowe, rozwoju osobistego. Oszczędzaj czas i pieniądze. Ucz się swoim tempie w dowolnym czasie.

Nasze szkolenia przez Internet nie różnią się jakościowo od szkoleń stacjonarnych, które także mamy w ofercie. Wszystkie formy szkoleń prowadzą Ci sami trenerzy, obowiązuje na nich ten sam materiał, uczestnicy dyskutują na te same tematy i rozwiązują te same zadania. Na koniec szkolenia wszyscy otrzymują taki sam certyfikat, niezależnie od tego, jaką formę szkolenia skończyli.

Jeśli chcesz spędzić czas nad morzem, odwiedzić Gdańsk i zwiedzić Trójmiasto, polecamy szkolenia w formie blended learning. Po zaliczeniu części szkolenia przez Internet przyjedziesz w wybranym terminie do Gdańska na kilkugodzinny warsztat praktyczny z trenerem. Zajęcia będą krótkie, gdyż większość zagadnień poznasz wcześniej w formie e-learningu. Pozostały czas możesz więc spędzić na plaży lub skorzystać z atrakcji, jakie daje Ci Trójmiasto.

Dla firm, które mają siedzibę w Toruniu, mamy ofertę szkoleń firmowych – napiszemy szkolenie zamknięte szyte specjalnie na miarę Twoich pracowników, a nasi trenerzy przyjadą i przeprowadzą je w waszej siedzibie.

Możemy także zorganizować dla was szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym nad morze lub udostępnić Twoim pracownikom naszą platformę e-learningową, na której umieścimy dedykowane im szkolenie. Ty otrzymać możesz uprawnienia nauczyciela, aby kontrolować aktywność pracowników i sprawdzać ich postępy na równi z naszymi trenerami.

 

 Aby zapoznać się z ofertą szkoleń, kliknij tutaj (klik!).