Szkolenia Wrocław

Szkolenia we Wrocławiu

 

Wrocław dysponuje dużą ofertą szkoleniową dla firm i osób indywidualnych.

Instytut Wolnej Myśli oferuje Państwu nowoczesne szkolenia biznesowe, menedżerskie, sprzedażowe, rozwoju osobistego i inne w trzech formach do wyboru.

Najwygodniejszą i najtańszą formą szkoleń jest e-learning, który polecamy przede wszystkim osobom indywidualnym oraz firmom, którym zależy na maksymalnym obniżeniu kosztów szkolenia pracowników.

Kursy e-learning odbywają się w całości na platformie Moodle. Zadania – indywidualne i grupowe – można robić w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Trener cały czas jest do Państwa dyspozycji. Nie trzeba tracić czasu na dojazdy i ponosić kosztów noclegów.

Jeśli siedziba Państwa firmy mieści się we Wrocławiu, a są Państwo zainteresowani tradycyjnymi szkoleniami stacjonarnymi, nie ma problemu. Wrocław to miejsce, w którym nasi trenerzy mogą przeprowadzić dla Państwa każde szkolenie zamknięte.

Napisz do nas lub zadzwoń, aby zamówić szkolenie zamknięte u siebie w firmie.

A jeśli chcesz odwiedzić Gdańsk i poznać uroki Trójmiasta, wybierz szkolenie blended learning. Po zaliczeniu części szkolenia przez Internet, przyjedziesz do nas na kilkugodzinny warsztat, a pozostały czas możesz poświęcić zwiedzaniu.

 

 Aby zapoznać się z ofertą szkoleń, kliknij tutaj (klik!).