Zobacz, jak wygląda szkolenie

Szkolenia w Instytucie Wolnej Myśli to gwarancja wysokiej jakości!

Szkolenia stacjonarne:

1. Łatwo do nas dojedziesz…

Szkolenia stacjonarne odbywają się w hotelach blisko centrum miasta. Tym z Państwa, którzy potrzebują noclegu, oferujemy nocleg ze śniadaniem w miejscu szkolenia w promocyjnej cenie.

Noclegi można zamawiać już podczas zgłoszenia na szkolenie. Możemy wystawić wspólną fakturę na noclegi i szkolenie (noclegi wliczone w cenę szkolenia), wystarczy powiadomić nas o tym przy zgłoszeniu (lub później, ale przed rozpoczęciem szkolenia).

 

2. U nas nauczysz się więcej…

Grupy na szkoleniach otwartych liczą nie więcej niż 8 osób. Dzięki temu nasze szkolenia obejmują szerszy zakres tematyczny, a każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie.

 

3. Nie tracisz czasu…

Szkolenia trwają zawsze 8 godzin dziennie. Są to pełne godziny (60 minut, a nie 45!). Rozpoczynamy punktualnie i szybko przechodzimy do rzeczy!

 

4. Odbierasz wysokiej jakości materiały…

Na szkoleniu czeka na Ciebie aktówka, notes i długopis oraz skrypt szkoleniowy. Wszystko wysokiej jakości, dla zapewnienia komfortu i maksymalnej użyteczności po szkoleniu.

 

5. Masz pewność profesjonalizmu trenera…

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych trenerów, którzy posiadają praktyczną wiedzę z zakresu tematyki szkolenia, a także odpowiednie przygotowanie do wykonywania zawodu trenera (ukończone szkoły trenerów/coachów).

 

6. Dostajesz wiedzę i ćwiczysz praktyczne umiejętności…

Każde szkolenie to gruntowna wiedza od podstaw, ale także zadania praktyczne, w których możesz ją przećwiczyć i sprawdzić (case study, zadania grupowe i indywidualne, dyskusje, gry i symulacje).

 

7. Czeka na Ciebie smaczny obiad i aromatyczna kawa…

W cenie szkolenia stacjonarnego otrzymujesz nieograniczony serwis kawowy i dwudaniowy obiad.

 

8. Odbierasz certyfikat potwierdzający nabycie nowych umiejętności…

Każdy, kto uczestniczył w szkoleniu przez minimum 80% czasu jego trwania, otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

 

9. Masz aż 3 miesiące na zadawanie pytań…

Wszyscy uczestnicy mają zagwarantowany dostęp do konsultacji e-mailowych z trenerem przez 3 miesiące po zakończeniu szkolenia. Już nie musisz się obawiać, że pytania przyjdą Ci do głowy dopiero po szkoleniu.

 

 Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają szkolenia w Gdańsku, kliknij tutaj!

 

 

E-learning:

1. Dostajesz dokładną instrukcję…

Jeśli zdecydowałeś się uczyć w systemie e-learningowym, od pierwszego kontaktu masz przypisanego opiekuna. Po zapisie dostajesz instrukcję obsługi szkolenia na platformie e-learningowej. Platforma jest prosta i intuicyjna w obsłudze, ale jeśli będziesz miał z czymś problem, zawsze możesz zadzwonić lub napisać. Pomożemy Ci jak najszybciej.

 

2. Czekają na Ciebie praktyczne zadania, fora dyskusyjne i gruntowne materiały…

Szkolenie przez Internet to nie tylko materiały szkoleniowe, ale przede wszystkim ciekawe zadania indywidualne i grupowe, fora dyskusyjne i informacje zwrotne od trenerów. Wszystko dostępne w dowolnym czasie i miejscu!

 

3. Masz stałe wsparcie trenera…

W każdej chwili możesz zadać trenerowi pytanie poprzez forum dyskusyjne lub system wiadomości wewnętrznych. Twoje zadania są gruntownie sprawdzane przez trenera, od którego otrzymujesz informację zwrotną do oceny zadania.

 

4. Zawsze masz drugą szansę…

Jeśli jakieś zadanie nie poszło Ci najlepiej, trener napisze w informacji zwrotnej, że możesz je poprawić. Naszym celem jest nauczyć Cię jak najlepiej. Poprawić nie można jedynie testów, ale stanowią one tylko 3% wszystkich zadań dostępnych na platformie!

 

5. Otrzymujesz certyfikat prosto do domu…

Każdy, kto uzyskał minimum 80% z pozytywnie zaliczonych aktywności (zadań, dyskusji itp.), otrzymuje certyfikat, który niczym nie różni się od tego, który dostają uczestnicy szkoleń stacjonarnych. Certyfikat zawiera pieczęć i podpis. Wysyłamy go na adres, który podajesz nam w ostatnim zadaniu na kursie.

 

6. Masz aż 3 miesiące na zadawanie pytań…

Wszyscy uczestnicy mają zagwarantowany dostęp do konsultacji e-mailowych z trenerem przez 3 miesiące po zakończeniu szkolenia. Już nie musisz się obawiać, że pytania przyjdą Ci do głowy dopiero po szkoleniu.

 

… Jeśli do tej pory sądziłeś, że e-learning to gadające postacie, testy i certyfikat bez pieczęci i podpisu, który sam sobie drukujesz, to przyjdź do nas i przekonaj się, że szkolenie przez Internet nie jest w niczym gorsze od szkolenia stacjonarnego. Potrzebujesz tylko więcej motywacji, cierpliwości i samodyscypliny.